Personalizacja

PUFAGO to marka stworzona przez doświadczonego zawodnika startującego z sukcesami w rajdach samochodowych. Z pasji do sportu zrodził się pomysł, który połączył w sobie cechy wygodnego siedziska i kreatywnego przekazu reklamowego, zaprojektowanego w sposób najlepiej wywołujący pozytywne skojarzenia i wspomnienia. Tak powstała pierwsza seria puf wzorowanych na legendarnych zespołach świata rajdów i wyścigów, która zapoczątkowała kolekcję PUFAGO.

Czy jest to strefa serwisowa na rajdzie, loża VIP na meczu czy też biuro klubu – spróbuj wywrzeć wrażenie na swoim sponsorze. Przygotujemy projekt, który zachwyci i pozwoli mu poczuć się wyjątkowo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Czerwona nić jak w rajdówce…? Czemu nie!

Pufa z logotypem w barwach twojego partnera będzie świetną reklamą, która z pewnością utkwi w pamięci. Przygotowane pufy z nazwiskami zawodników będą nie tylko ich miejscem wypoczynku w przerwie od zmagań, ale także nowoczesnym i modnym punktem twojej strefy, idealnym do przeprowadzenia wywiadu czy opracowania strategii na dalszą część zawodów.

Nasze produkty skierowane są przede wszystkim do fanów sportu, jednak jesteśmy otwarci na produkcję innych rodzajów. Potrzebujesz puf reklamowych na targi? A może szukasz modnych i wygodnych siedzisk do swojego domu, kawiarni lub restauracji? Jesteśmy polską firmą i tutaj produkujemy pufy z najwyższej jakości ekoskóry, na której jako jedni z nielicznych drukujemy wcześniej przygotowany projekt. Zawsze dostarczamy wizualizację, przedstawiając wygląd końcowy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. W środku każdej z puf umieszczamy dodatkowy worek zabezpieczający przed rozszczelnieniem i wysypaniem atestowanego granulatu EPS, podnosząc jakość naszego produktu. Spód posiada podwójne zabezpieczenie zamkiem i dodatkowo rzepem, który zapobiega przypadkowemu otwarciu np. przez dziecko.

Cennik personalizacji

Projekt indywidualny: budowa i wizualizacja pufy pod indywidualne zamówienie: 200 złotych brutto.

Projekt personalizacji pufy z zakładki „pufa dla kibica”, np. dodanie imienia czy ksywy: 59,99 złotych brutto.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!