O nas

PUFAGO to marka stworzona przez doświadczonego zawodnika startującego z sukcesami w rajdach samochodowych. Z pasji do sportu zrodził się pomysł, który połączył w sobie cechy wygodnego siedziska i kreatywnego przekazu reklamowego, zaprojektowanego w sposób najlepiej wywołujący pozytywne skojarzenia i wspomnienia. Tak powstała pierwsza seria puf wzorowanych na legendarnych zespołach świata rajdów i wyścigów, która zapoczątkowała kolekcję PUFAGO. Dzisiaj dzielimy ją już na cztery podstawowe kierunki.

PUFAGO. Kolekcja dla kibica – wygoda ze sportowym zacięciem

Magię sportu i bezpośredniej rywalizacji zawsze najlepiej poczuć na żywo, jednak nie każdy może pozwolić sobie na dalekie wyjazdy, by dopingować swoich idoli. Wtedy z pomocą najczęściej przychodzi… telewizor. Jeśli już urządzamy w domu kino, zapraszając znajomych – powinniśmy również wygodnie usiąść. To praktyczna cecha naszego produktu. Poświęcamy wiele czasu i energii, by testować nasze pufy, ich wytrzymałość i jakość. W tym czasie sztab grafików zafascynowanych różnymi dyscyplinami przygotowuje wzory, które wielu przyprawiają o dreszczyk emocji i pozwalają mentalnie zbliżyć się do swoich mistrzów.

We krwi mamy rywalizację i hart ducha. Firmę stworzył i prowadzi Bartłomiej Wątroba, pilot rajdowy z prawie 14-letnim doświadczeniem, który na swoim koncie posiada między innymi tytuły mistrza Słowacji czy zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski. To tylko potwierdza, że zespół PUFAGO nie boi się wyzwań. Stworzymy dla Ciebie produkt spersonalizowany, dzięki któremu wyrazisz wszystko to, co czujesz w środku. A może… wolisz zrobić prezent dla bliskiej osoby? Używamy najlepszych jakościowo materiałów, co tylko podkreśli twój pomysł na modny i unikatowy podarunek.

PUFAGO. Kolekcja dla zawodnika – zaskocz sponsora swoim biurem

Czy jest to strefa serwisowa na rajdzie, loża VIP na meczu czy też biuro klubu – spróbuj wywrzeć wrażenie na swoim sponsorze. Przygotujemy projekt, który zachwyci i pozwoli mu poczuć się wyjątkowo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Czerwona nić jak w rajdówce…? Czemu nie!

Pufa z logotypem w barwach twojego partnera będzie świetną reklamą, która z pewnością utkwi w pamięci. Przygotowane pufy z nazwiskami zawodników będą nie tylko ich miejscem wypoczynku w przerwie od zmagań, ale także nowoczesnym i modnym punktem twojej strefy, idealnym do przeprowadzenia wywiadu czy opracowania strategii na dalszą część zawodów.

PUFAGO
PUFAGO
PUFAGO

PUFAGO. Dodatki

Nie skupiamy się tylko na produkcji wygodnych siedzisk. Stale pracujemy nad nowymi produktami, spośród których światło dzienne ujrzały już modne plecaki na sznurkach oraz rollery – autorski projekt przenośnych puf miniaturowych, które ułatwią kibicowanie na miejscu zawodów. Sprawdź naszą ofertę i wypatruj kolejnych nowości!

PUFAGO. Nie tylko motorsport

Nasze produkty skierowane są przede wszystkim do fanów sportu, jednak jesteśmy otwarci na produkcję innych rodzajów. Potrzebujesz puf reklamowych na targi? A może szukasz modnych i wygodnych siedzisk do swojego domu, kawiarni lub restauracji? Jesteśmy polską firmą i tutaj produkujemy pufy z najwyższej jakości ekoskóry, na której jako jedni z nielicznych drukujemy wcześniej przygotowany projekt. Zawsze dostarczamy wizualizację, przedstawiając wygląd końcowy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. W środku każdej z puf umieszczamy dodatkowy worek zabezpieczający przed rozszczelnieniem i wysypaniem atestowanego granulatu EPS, podnosząc jakość naszego produktu. Spód posiada podwójne zabezpieczenie zamkiem i dodatkowo rzepem, który zapobiega przypadkowemu otwarciu np. przez dziecko.